PRO ODHLÁŠENÍ DÍTĚTE ZE STRAVY VYUŽÍVEJTE APLIKACI NAŠE MŠ!

Stravu si rodiče budou odhlašovat pouze přes tento webový portál!! (přihlašovací údaje obdržíte od p. učitelek na třídě začátkem školního roku)

Povinné platby na rok 2022/2023

Povinné platby se budou platit pouze BEZHOTOVOSTNĚ přes účet rodičů dítěte do 20. dne v měsíci zálohově na další měsíc.

Číslo účtu MŠ: 213063339/0600

Variabilní symbol: stávajícím dětem zůstává stejný, nově přijaté děti dostanou od vedoucí ŠJ.

První platba: do 20. srpna 2022 na září  2022 (nové přijaté děti do konce srpna)

960,-Kč – stravné

410,-Kč – školné – úplata za předškolní vzdělání

C E L K E M:      1370,-Kč

Poslední platba: do 20. 5. 2023 na červen 2023

CELKEM 10 PLATEB PŘÍKAZEM DO BANKY.

Vyúčtování stravného bude provedeno 2x za rok (v lednu a září) zpětným převodem na účet rodičů.

Předškoláci, tj. děti, které ve šk. roce 2022/2023 dovrší 6 let, školné NEPLATÍ!

Rodiče těchto dětí budou zadávat pouze platbu 960,-Kč za stravné.