Spolek rodičů (SR) při MŠ Korálek byl založen po roce 1989. Je partnerem školy.

Organizační struktura: ve vedení stojí předseda SR, finanční oblast má na starosti pokladní SR.

SR pracuje dle stanov, které byly schváleny Ministerstvem vnitra.

SR je Občanské sdružení rodičů dětí, které docházejí do naší MŠ Korálek. Vedení se schází 2x do roka. Má právo mít připomínky k ŠVP, Školnímu řádu a dalším důležitým dokumentům.

Žádáme rodiče, aby případné připomínky k finančnímu plánu zasílali na níže uvedené kontakty. Finanční plán na další období Vám bude předložen na nejbližším setkání Klubu rodičů, které je plánováno na první polovinu června.

Za Vaše náměty a připomínky předem děkujeme.

• Táňa Tesnerová , předsedkyně

e-mail:  tana.tesnerova@seznam.cz